Стоффель Вандорн (нідерл. Stoffel Vandoorne) народився 26 березня в місті Кортрейк, Бельгія.

Стоффель Вандорн починав свою кар'єру з картингу в 1998 році, у віці шости років. В 2008 році переміг в бельгійскому чемпіонаті KF2, а вже наступного року фінішував другим у Світовому Кубку в категорії KF2.

У 2010 році він долучився до Єврокубку Формули-4, де з першої ж спроби став кращім, здобувши 6 перемог із 14 гонок, та 3 рази фінішував на другому місці. Наступного року перейшов о класу вище - до Єврокубку Формули Рено 2.0, де виступав за команду "KTR". В загальному заліку він посів п'яте місце з одним подіумом в Угорщині та 8 фінішами в очковій зоні. Також, паралельно Стоффель брав участь у Кубку Північної Європи Формули Рено 2.0, де закінчив сезон третім, маючи в активі вісім подіумів.

На 2012 рік Вандорн залишився в Єврокубку Формули Рено 2.0, але перейшов з команди "KTR" до команди "Josef Kaufmann Racing". У битві за титул, Стоффель спромігся на 10 очок перемогти протеже "Red Bull" Данііла Квята. Кожен з них випередив найближчого переслідувача більше ніж на 100 очок. В тому сезоні Вандорн одержав 4 перемоги та 6 разів фінішував на подіумі. Також Стоффель продовжив виступи в Північноєвропейскьому Кубку Формули Рено 2.0, де переміг в 5 гонках з 7 в яких брав участь, та в одній фінішував на подіумі.

2013 року Вандорн піднявся ще на одну сходину - перейшов до Формули Рено 3.5, де замінив в команді "Fortec Motorsport" чемпіона 2012 року Робіна Фряйнса. Стоффель посів друге місце за ітогом сезону, поступившись лише больш досвідченому партнеру по молодіжній програмі "McLaren" Кевіну Магнуссену, з чотирма перемогами, десятьма подіумами, враховуючи перемогу на домашньому Гран-Прі Бельгії.

В 2014 році було оголошено, що Вандорн дебютує в серії GP2 (другій за силої серед усіх формул) в команді "ART Grand Prix". В першій же гонці він приніс для своєї нової команди перемогу. Але надалі команда "АРТ Гран-Прі" почала відчувати проблеми за настройками боліду, Стоффелю зрідка вдавалося фінішувати на подіумі, а деколи навіть заїхати в очки. Натомість, друга половина сезону складалася значно краще. В останніх чотирох кваліфікаціях Вандорн переміг поставивши новий рекорд GP2. Сезон Стоффель закінчив на другому місці, позаду ветерана GP2 Джоліона Палмера з чотирма перемогами та шістьма подіумами. Наступного року Стоффель одержав сім перемог та дев'ять разів приїжджав на подіум у 21 гонці сезону, це дозволило Вандорну оформити титул чемпіона GP2 достроково, з перевагою майже в два рази над найближчим суперником.

Стоффель Вандорн долучився до молодіжної програми "МакЛарен" на початку 2013 року. В 2014 році був оголошений резервним пілотом "McLaren", паралельно виступаючи в GP2 за "ART Grand Prix". В квітні 2016 року дебютував у Формулі-1 на Гран-Прі Бахрейню, замінюючи травмованого Фернандо Алонсо. В цій гонці набрав для "МакЛарен" перше очко в сезоні. А в сезоні 2017 року був переведений до бойових пілотів "McLaren", замінивши Дженсона Баттона.