Ландо Норріс (англ. Lando Norris) народився 13 листопада 1999 року, в місті Гластонбері, Сомерсет, Англія, Велика Британія.

Ландо народився в заможній родині. Його батько Адам Норріс - колишній керуючий директор фінансової компанії Hargreaves Lansdown, меценат та інвестор вкладаючий гроші в перспективний бізнес. Не дивно, що спочатку вболювальникі з Великої Британії називали його розпещеним хлопцем "з золотою ложкою у роті", що завжди отримує те, що бажає. Тим не менш, на своїх інтерв'ю він складає враження скоріше замисленної та розважливої дорослої людини, ніж примхливої дитини. Звісно, тількі-но він почав штампувати титули один за одним, фінансовий стан його батька одразу відійшов від його кар'єри.

Ландо почав свою кар'єру у віці сьоми років. В 2013 році він стає чемпіоном Євросерії з картингу, чемпіоном Європи з картингу в класі KFJ, а також володарем Суперкубку FIA з картингу. Наступного року, у віці 13 років Норріс виграв Чемпіонат Світу з картингу та став наймолодшим володарем цього трофею, відібравши цей рекорд у іншого участника молодіжної програми "McLaren" - Льюїса Хемілтона.

У 2015 році Ладно Норріс дебютував у британській серії MSA Formula, уклавши угоду з командою "Carlin Motorsport". Норріс став чемпіоном серії, де він здобув вісім перемог, десять поул-позицій та чотирнадцять разів приїжджав на подіум. Також, у 2015 році Ландо брав участь у деяких етапах німецької та італійскої Формул-4: в першій одержав одну перемогу та п'ять разів приїжджав до подіуму, в другій одного разу виходив на подіум.

В 2016 році Норріс перейшов до команди "M2 Competition" в новозеланській серії Toyota Racing Series. Ландо одержав шість перемог, включаючи Гран-Прі Нової Зеландії (один з двох національних Гран-Прі що не входять до складу Формули-1) та виграв чемпіонський титул в цій серії з першої спроби. В цьому ж році Норріс брав участь у Єврокубку Формули Рено 2.0 та Північноєвропейського кубку Формули Рено 2.0 з командою "Josef Kaufmann Racing". В цих серіях Ладно одержав 11 перемог та 12 разів приїжджав на подіум та з великою перевагою переміг в обох загальних заліках. Також, він брав участь на декількох етапах Британської Формули-3 із вже знайомою "Carlin Motorsport", де одержав чотири перемоги та чотири подіуми.

Успішні виступи Норріса в 2016 році привели його до Європейської Формули-3, в якості бойовогу пілоту команди "Карлін Моторспорт" на сезон 2017 року. В лютому 2017 Ландо Норріс уклав угоду з "McLaren" за якою він долучився до молодіжної програми британської команди. Норріс виграв 9 гонок, 11 разів приїжджав на подіум та впевнено виграв титул чемпіона Європейскої Формули-3, знову з першої спроби. У цьому сезоні Ландо брав участь у тестах Формули-1 в Угорщині, разом з командою "МакЛарен" де показав блискучі результати.

В кінці 2017 року Ландо Норріса було оголошено резервним пілотом "McLaren" на сезон 2018 року, та разом із командою "Carlin Motorsport" братиме участь у Формулі-2 на повному розкладі.